Примарно Злато Карат Бело Злато Половина Круг Бенд Големина 10.5

Примарно Злато Карат Бело Злато Половина Круг Бенд Големина 10.5

Това е достапна
DEN 6123.52
Количината на стоката:

Кажете "јас правам" со овој едноставен, но елегантен свадбен бенд, изречен во 14 каратно бело злато. Оваа полукружна лента од 3 мм сигурно ќе додаде елемент на возбуда на вашиот прст и ќе дојде во големина на прст 10,5.Метална Тежина : 2,73 Грама Тип на накит : Стил На Финирање : Полу-Тркалезна Свадбена Лента : Унисекс Метал : Златно Карат : 14 Каратметална Боја : Ширина на Бела Лента : 3ммринг Големина : 10,51,4 мм дебелина вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Сад 14 Каратно Бело Злато, Цврсто, Половина Круг, Свадба Бенд.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата