фввитлих Маица Машки Машки Колеџ Текст Графичка Маичка Темносина Голема

фввитлих Маица Машки Машки Колеџ Текст Графичка Маичка Темносина Голема

Това е достапна
DEN 463.84
Количината на стоката:

Кошули Мажи Машки Лето Солидна Секојдневен Популарност Маица Плус Големина Половина Ракав Блуза Блузи Големи Високи Кошула. Сезона : Лето. Пол : Мажи. Материјал : Полиестер. Декорација : Цврста. Должина на облека : Редовна. Должина на ракавот : Половина Ракав . Јака : Кружен Врат. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневно/Секојдневно. Што добивате : 1 Врв Изработен е Од Висококвалитетни Материјали, Издржлив за Секојдневно Носење!. Специјален Цврст / Кружен Дизајн На Вратот. Ова Е Одличен Подарок За Вашите Љубовници Или За Себе. Кружен Врат, Половина Ракав, Цврст. Погоден За Секојдневно/Секојдневно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата