Инктастична Средна Сестра Сончоглед Венец Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастична Средна Сестра Сончоглед Венец Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Споделете ја вашата голема вест со нашата прекрасна Маица За Мали Деца Од Сончоглед Од Средна Сестра. Симпатична најава за летна бременост! Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастична Средна Сестра Венец Од Сончоглед Мало Дете Маица Со Кратки Ракави Унисекс Гроздобер Жешка Розова 2Т. Забавен подарок за туш за бебиња за секој градинар!. Симпатична најава за летна бременост!. Споделете ја вашата голема вест со нашата прекрасна Маица За Мали Деца Од Сончоглед Од Средна Сестра. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. браќа и сестри цвеќиња сестри сис семејство цут убава остава дете предучилишна детска облека облека.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата