Каролини Богатства ЦК2462ЈМАТ Среќен Божиќ Померанец Вратата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата

Каролини Богатства ЦК2462ЈМАТ Среќен Божиќ Померанец Вратата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата

Това е достапна
DEN 319.84
Количината на стоката:

Померански подароци, померански колекционерски предмети, померански вратари, прават одлични подароци за сопственици на миленичиња, подароци за чувари на миленичиња, подароци за чувари, подароци за ветеринари или подароци за речиси секој. Користете ја оваа врата како дел од Вашите божиќни украси. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја. Ролери за влакненца може да се користат за отстранување на влакната од домашни миленици од подлогата. Овој производ е Од среќен Божиќ колекција Од Каролини Богатства и ќе имаат други координативни производи кои можете да ги купите одделно. Подлогата е исечена со црна полиестерска ткаенина која ги врамува уметничките дела и ги држи сите слоеви заедно. Внатре во подлогата има неколку слоеви за да се држи заедно и да се обезбеди поголема издржливост. Горниот слој на оваа декоративна подлога е полиестерски филц. Користете градинарско црево за да ја избркате нечистотијата од подлогата. Ќе биде тешко да се извади целиот сапун од подлогата. Не чистете со четка за да не ја повлечете дремката на филцот на горниот слој на подлогата. Исчистете ги дамките со средство за чистење што не произведува многу пена. Користете го вашиот вакуум на поставката на подот за да не го повлечете горниот дел од филцот. Подлогата е со димензии 36 инчи од најдолгата страна и 24 од задниот дел на подлогата напред. Подлогата е дебела околу 1/4 инчи и обезбедува лесно растојание за повеќето врати.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата