Фустани За Жени Без Ракави Цветни Секојдневни Мини Мини Тркалезни Деколте Летен Фустан Морнарица м

Фустани За Жени Без Ракави Цветни Секојдневни Мини Мини Тркалезни Деколте Летен Фустан Морнарица м

Това е достапна
DEN 447.84
Количината на стоката:

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики. Материјал : Должина На Ракавот Во Полиестерстил : Должина На Облека Без Ракави : Стил На Вратот На Мини Облека : Стил На Тркалезна Деколте : Мини Шема : Цветен Стил : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Летна Пригода : Семејство, Одмор, Плажа, Патување. Вклучен пакет : 1 Женски Фустан. Големина : С САД : 4 Биста : 90см/35,43" Рамо : 40см/15,75" Должина : 87см/34,25" Големина : М САД : 6 БИСТА : 96см/37,80" Рамо : 41,5 см/16,34" Должина : 88см/34,65" Големина : Л УС : 8 биста : 102см/40,16" Рамо : 43см/16,93" Должина : 89см/35,04" големина : Xl us : 10 биста : 108см/42,52" рамо : 44,5 см/17,52" должина : 90см/35,43" големина : xxl us : 12 биста : 114см/44,88" рамо : 46СМ/18,11" должина : 91см/35,83" материјал : изработен од полиестер, Ткаенина Погодна за кожата, мека текстура, удобна и дише, Погодна за женска нежна кожа. Моден изглед : женски мини тркалезен дизајн Без Ракави, може да се изберат повеќе модели, светли бои, атрактивен, елегантен и трендовски женски мини фустан. Повод : летен фустан за кошула. Погоден за пролет, лето, дневно слободно време, работа, состанок, забава, тематска забава, плажа, одмор, совршен натпревар со вашите високи потпетици. Избор на подарок : Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празничен подарок за збогатување на нејзината гардероба. Големина : С САД : 4; Големина : М САД : 6; Големина : Л САД : 8; Големина : ХЛ САД : 10 ;Големина : 2ХЛ САД : 12.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата