Мелиса и Даг Сончев Лепенка Делфин И Ајкула Кикборди, Учат Да Пливаат Базен Играчки, Во собата на 2

Мелиса и Даг Сончев Лепенка Делфин И Ајкула Кикборди, Учат Да Пливаат Базен Играчки, Во собата на 2

Това е достапна
DEN 639.84
Количината на стоката:

Младите пливачи ќе бидат мотивирани да патентираат низ водата со Делфин Од Пикадо или да искра помош Од Ајкула! Почетниците можат да држат еден од овие тешки кикборди обложени со ткаенина бидејќи добиваат самодоверба; постарите пливачи ќе сакаат да ги користат за игри и вежбање. Мелиса постарите пливачи ќе сакаат да ги користат за игри и вежбање. За Мелиса И Даг : Мелиса И Даг играчките се дизајнирани да го негуваат детското чудо. Од класични дрвени играчки до инвентивни занаети, преправајте се дека играте и игрите, производите На Мелиса И Даг инспирираат креативност и имагинација кај децата ширум светот. Смислено дизајнираните играчки предизвикуваат слободна игра која е полна со радост и богата со учење. Од основањето на компанијата пред повеќе од 25 години, Мелиса И Даг постојано испорачуваат иновативни производи со посветеност на бескомпромисен квалитет, безбедност, услуга и вредност. Бидејќи висококвалитетните играчки треба да бидат достапни за сите, Мелиса И Даг се стремат да ја споделат својата страст за игра со деца насекаде. Безброј Начини За Играње : ние правиме играчки и други производи кои нудат #Безброј Патишта. Ние веруваме дека најдобрите играчки често се едноставни концепти кои ги инспирираат децата да излезат со свои пресврти. Со се што создаваме, се надеваме дека ќе поттикнеме : Слободна игра. Креативност. Имагинација. Учење. Откритие.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата