3дроуз Курсеви де Велоципедес Велодром Бафало Гроздобер Велосипед Трки Постер, Магија Трансформирање Кригла, 11оз

3дроуз Курсеви де Велоципедес Велодром Бафало Гроздобер Велосипед Трки Постер, Магија Трансформирање Кригла, 11оз

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Курсеви де Велоципедес Велодром Бафало Гроздобер Велосипед Трки Постер Кригла достапни во двете 11 мл и 15 мл. Зошто да пиете од обична кригла кога прилагодената печатена кригла е толку поладна? Оваа керамичка кригла е без олово, безбедна за микробранова печка и одобрена ОД ФДА. Сликата е отпечатена од двете страни. Се препорачува миење раце. Наполнете со топла течност за да се трансформирате од црна во бела, магично откривачка слика. Бела керамичка кригла со црна надворешна површина; слика отпечатена од двете страни. Достапно само во 11оз. Забавен и уникатен начин за уживање во вашиот омилен топол пијалок. Совршен подарок за секоја пригода. Фасцинирајте ги секој пат откривајќи тајна или изненадувачка слика. Не е безбедно за микробранова печка, рачно миење за зачувување на сликата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата