Леснотија Бебе Девојки Момчиња Чевли Лесни Нелизгачки Патики Први Пешаци Девојчиња Момчиња Платнени Чевли Меки Единствени Бебешки Чевли

Леснотија Бебе Девојки Момчиња Чевли Лесни Нелизгачки Патики Први Пешаци Девојчиња Момчиња Платнени Чевли Меки Единствени Бебешки

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Бебешки Девојки Момчиња Сандали Со Машни За Новороденчиња Обични Чевли За Принцези Кожени Чевли Мало Дете Прво Сочни Момчиња Чевли материјал : СТП. Содржина : 1 Пар Чевли Материјал : Изработен Од Висококвалитетен Материјал Кој Е Удобен и Дише, Доволно Издржлив за Вашето Секојдневно Носење. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа. Материјал-Бебешките Сандали Се Изработени од материјали погодни за Кожата и висококвалитетни, Кои Не Дишат, Удобни, Лесни, Но И Носат-и лесни За Чистење, погодни за Мали Деца Кои Учат Да Одат. Момчиња Чевли Големина 11 Бебе Чевли Првите Чекори. Избор На Големина : Ве Молиме Измерете Ја Должината На Стапалото И Изберете Ја Вашата Големина Според Табелата Со Големини. Широките Стапала Можеби Ќе Треба Да +1 Големина. Сервис : Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Се Чувствуваат Да Не Контактирате. Искрено Ќе Одговориме На Вашите Прашања И Ќе Ви Посакаме Среќен Шопинг. Одлично За Секојдневен, Дневен, Забава Или Фотосесија, Исто Така Одлична Идеја За Подароци За Бебиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата