Пликови За Експанзија На Пластика Од хартија со Затворање На Вратоврска Со Копчиња И Жици, Брошура Со Големина На Букви, 3 4 13

Пликови За Експанзија На Пластика Од хартија со Затворање На Вратоврска Со Копчиња И Жици, Брошура Со Големина На Букви, 3 4

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Џем Хартија Лаванда Писмо Брошура Пластични Плик Со Копче И Стринг Вратоврска Затворање Е фантастичен, издржлив, и лесен за употреба единица за чување и заштита на сите ваши важни документи! Овие пликови се изработени од податлива, но издржлива пластика и одлика безбедна, затворање на вратоврска со две копчиња за да ги задржите вашите документи на место. Секој од нив е со големина од 9,75 х 13ин (малку повеќе од 10 х 13 инчи). Чувајте документи или транспортирајте ги од место до место со прскање боја! Заштитете ги вашите документи од гребнатини, свиоци и солзи во секое опкружување. Направете ги вашите документи да се истакнат додека им давате најголема заштита од оштетување со користење на овој 108 пакет цврсти и светло обоени пликови! Големина : 9,75 во х 13во Боја : Количина на лаванда : 108 Боја : Розова Лаванда. Големина : Буква (9,75 х 13 х 1,25 инчи). Количина : 108 по пакување. Нашите пликови имаат експанзија од 1 инчи и имаат копче и затворање на жици дизајнирани да ја одржуваат содржината внатре безбедна и организирана. Овие пластични пликови се совршени за поднесување важни документи и документи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата