Јужен Свиок Каст-А-Начин оз. Виножито Пастрмка, Риболовни Лажици

Јужен Свиок Каст-А-Начин оз. Виножито Пастрмка, Риболовни Лажици

Това е достапна
DEN 350.40
Количината на стоката:

Јужниот Свиок КАСТ - А-НАЧИН Солена Вода Игра Лажица Риболов Мамка, Виножито Пастрмка, 1/8 мл. ќе вози риба од дивеч за да удри агресивно. Оваа уникатна мамка за риболов лажица е дизајнирана да привлече разновидна морска риба, вклучувајќи кралска скуша, шпанска скуша и махи. Комбинира уникатна форма и рамнотежа за да создаде танцувачка, треперлива акција. Покрај тоа, лажицата има дизајн на проток на воздух за екстра долги фрлања на оние тешко достапни места. Секоја лажица има тешка конструкција. Вклучува екстра силна кука и прстен за високи тонови што ќе издржат повеќе удари. Овие тврди мамки се изградени за лиење и џигирање. Тие исто така работат добро кога бавно тролаат и лебдат. Земете ја вашата денес и одлично поминете риболов! Донесен од Саут Бенд, бренд кој обезбедува квалитетни основни работи за риболов од 1906 година. Риболовната лажица комбинира уникатна форма и рамнотежа за да создаде танцувачка акција. Дизајнот на протокот на воздух овозможува екстра долги фрлања. Лажицата вклучува екстра силна кука за високи тонови и прстен. За фаќање на различни морски риби. Доаѓа во докажани-ефективни бои за да одговараат на вашата ситуација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата