Обука Ултимат, 4' 6', 2 ' Панел, Сина

Обука Ултимат, 4' 6', 2 ' Панел, Сина

Това е достапна
DEN 1439.84
Количината на стоката:

Заштитете се себеси и вашите ученици со Оваа Мат За Обука НА ГСЦ. Се одликува со 1 3/8" на вкрстено поврзана полиетиленска пена и винил врвна конструкција што се користи за активности со големо влијание. Оваа подлога Од 4' х 6 ' Ултимат Е идеална за обука за боречки вештини, навивање, физичко образование и часови по гимнастика. Гсц Обука Ултимат, 4' х 6', 2 ' Панел, Сина : Користете за активности со големо влијание. Винил конструкција. 1-годишна гаранција. Обезбедува цврста поддршка. Сина 2 ' панел гимнастичка подлога е идеална за употреба во физичко образование, гимнастички часови, навивачки и боречки вештини.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата