Маитоза Женска Ув Заштита Од Сонце Плажа Широк Раб Риболов Шапка Сива

Маитоза Женска Ув Заштита Од Сонце Плажа Широк Раб Риболов Шапка Сива

Това е достапна
DEN 135.36
Количината на стоката:

Маитоза ЖЕНСКА Ув Заштита Од Сонце Плажа Широк Раб Риболов Шапка Сива. Одговара за чиј обем на главата помеѓу 21,6-23,6 инчи.Мала тежина,Дроблива, Одлична за активност на отворено. Материјал : 100% ПАМУК ДО 50+, преклопен. Одговара за чиј обем на главата помеѓу 55-60см/21,6-23,6 инчи. Целосна Заштита Од Сонце / / УВБ, УПФ 50+. Мала тежина,Дроблива, Одлична за активност на отворено. Стил : Широк Раб, Чувајте го сонцето од ушите вратот и лицето, со оваа прекрасна капа. Една Големина одговара на повеќето Возрасни. Женски УВ Заштита од Сонце сонце капи класичен стил.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата