Мал НАХРАНИ ме Хранење Мат За Куче Или Мачка, Светло Сива

Мал НАХРАНИ ме Хранење Мат За Куче Или Мачка, Светло Сива

Това е достапна
DEN 319.84
Количината на стоката:

Дали имате неуреден јадач? Нахранете ја вашата мачка или куче со стил додека го одржувате хаосот содржан. Душекот За Хранење Миленичиња ИРИС подигна рабови за да не залутаат летечките парчиња храна. Гумените стапала го спречуваат лизгањето на душекот, така што вашето домашно милениче не игра "бркајте го садот," и цврстата пластика го прави чистењето на секој хаос ветре. Подлогата е обликувана во говорен меур кој извикува : "НАХРАНИ МЕ."што му дава забавен талент да го оживее вашиот декор. Нахранете ја вашата мачка или куче без да се грижите за нередот со оваа забавна и стилска подлога за хранење миленичиња. Подлогата со подигнати рабови ја спречува расфрлањето на храната за домашни миленици. Гумени стапала на подлогата за хранење не значат лизгање. "НАХРАНИ МЕ" зборот балон додава шарм на душекот за хранење. Димензии : 18.00 "Л х 11.00" В х 1.00 " Х.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата