Кингстон Месинг DLT15PB 1-1 2 Подигнете И Свртете Када Мозоци со 1-1 2 Тело Тема, Полиран Месинг

Кингстон Месинг DLT15PB 1-1 2 Подигнете И Свртете Када Мозоци со 1-1 2 Тело Тема, Полиран Месинг

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Подигнете и свртете ги одводите се популарен избор во традиционалните бањи поради нивната гроздобер .етика. Достапно во повеќе завршетоци за да одговара на вашиот филер за кади, Месинг-Партнерот Кингстон за Да Одговара на 1-1/2" подигнете и свртете го одводот на кадата со 1-1/2" конецот на телото ќе одговара на повеќето стандардни големини на одводот на кадата. Едноставно завртете го одводот нагоре за да се отвори. Прелевањето се продава одделно. Изработени од висококвалитетен месинг. Подигнете и свртете ја работата на затка за одвод. Тело за одвод со навој за лесна инсталација. Исцедете ја облогата и комбинацијата на телото. Интегриран затворач за подигнување и вртење. Одговара 1-1/2 "(ном) 11-1/2 нпсм навој мозоци. 1-11/16" должина на конецот. Лесно ракување со подигнување и вртење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата