Денгмор Приврзок Ѓердан На Мојот Син Ќерка ТАТО Мајка Праска Срце Легура Приврзок

Денгмор Приврзок Ѓердан На Мојот Син Ќерка ТАТО Мајка Праска Срце Легура Приврзок

Това е достапна
DEN 679.36
Количината на стоката:

Ѓердан На Мојот Син Ќерка ТАТО Мајка Праска Срцева Легура Приврзок Опис : ова е најдобриот избор за деца Спецификација за подарок за песна : Сосема нов Материјал : Совети Од Нерѓосувачки Челик : Избегнувајте носење при потење, спиење И капење Избегнувајте удирање И отсекување Избегнувајте допирање хемикалии Ве Молиме избришете го накитот со вклучен мек пакет за крпа : 1 парчиња Ѓердан За Приврзок Од Ѓердан На Мојот Син Ќерка ТАТО Мама Приврзок Од Легура На Срце Од Праска. Материјал : легура. Лесен за носење и соблекување,Хипоалергичен и без никел. Најдобар подарок за Денот На Мајката, Роденден, Деловни Подароци, Свадба, Годишнини, Денот на Вљубените или Божиќ. КАКО ДА СЕ ГРИЖИТЕ : за да ја заштитите позлата, отстранете го накитот пред миење раце, пливање, вежбање, чистење и пред да нанесете какви било products производи за тело. Одржувајте го високиот сјај на вашиот накит избегнувајќи контакт со сапун, парфем, лосион, шминка, производи за коса и чистење. подароци за жени подароци за мама подароци за нејзините жени подароци за божиќ роденденски подароци за жени божиќни подароци за жени подароци за денот на вљубените подароци за тинејџерки подароци за најдобра пријателка подароци за жени подароци за баба подароци подароци за мајка подароци подароци за тинејџерки подароци подароци за божиќ подароци за момчиња и девојчиња подароци под 10 долари подароци за најдобра пријателка подароци подароци за денот на вљубените подароци за деца денот на вљубените денот на вљубените подароци за неа денот на вљубените обетки валентин валентин орнаменти за дрво валентин обетки вљубените обетки вљубените орнаменти денот на вљубените додатоци валентин ден орнаменти валентин подароци за неа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата