Пред - Сопственост Јаз Женска Големина 27w Фармерки

Пред - Сопственост Јаз Женска Големина 27w Фармерки

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Оваа пред-сопственост ставка е како нова и во одлична состојба. Како Ново. Големина 27В. Слаба Нога. Темно Миење. Среден Рег Пораст. Цврсто. Излитени Рабови, Раб И Излитени Акценти, Мустаќи. 25.0" Инсем, 9.75 "Пораст, 33.5" Половината. 94% Памук, 4% Друго, 2% Спандекс.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата