Туск Трилобит ХД 8-Слоеви пар гуми 26х9 - за КАВАСАКИ БРУТАЛНА СИЛА 4х4и 2011-2013

Туск Трилобит ХД 8-Слоеви пар гуми 26х9 - за КАВАСАКИ БРУТАЛНА СИЛА 4х4и 2011-2013

Това е достапна
DEN 4719.52
Количината на стоката:

TUSK Trilo Bite HD 8-Слојна гума е одлична опција за HIV и поголеми ATV. се одликува со истиот одличен дизајн и перформанси на шарите како и оригиналниот Трилобит, но има потежок труп. Овие гуми имаат тешка конструкција со поголеми и посилни најлонски жици, како и подебел страничен ѕид за зголемена отпорност на пункција и издржливост. Агресивна шема на шари која е погодна за апликации за пустина, нечистотија, карпи, кал и снег. ТРИЛОБИТНИТЕ ГУМИ Со 8 Слоја Се одлична опција за ХИВ И поголемите АТВ. Тешката конструкција има поголеми и посилни најлонски жици и подебели странични ѕидови за зголемена отпорност на пункција и издржливост. ОВИЕ АТВ/ХИВ гуми се добро прилагодени за апликации за пустина, нечистотија, карпи, кал и снег. Издржлив рејтинг од 8 слоја за зголемена отпорност на пункција. Продадени како парови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата