Стрипови На Марвел-Црна Мачка-Неверојатната Корица На Спајдермен # Ѕид Постер, 14.725 22.375

Стрипови На Марвел-Црна Мачка-Неверојатната Корица На Спајдермен Ѕид Постер, 14.725 22.375

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Овие Трендови Меѓународни Стрипови На Марвел-Црна Мачка-Неверојатната Корица На Спајдермен #25 Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Стрипови На Марвел-Црна Мачка-Неверојатната Корица На Спајдермен #25 Ѕиден Постер : Постерите со Врамени Трендови имаат врвна сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата