Инктастичен Светски Даунов Синдром Ден Храбар Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди Со Долги Ракави

Инктастичен Светски Даунов Синдром Ден Храбар Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди Со Долги Ракави

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Светскиот Ден Даунов Синдром Храбар Ползавец Со Долги Ракави. Инктастичен Светски Ден На Даунов Синдром Храбро Новороденче Боди Со Долги Ракави Унисекс Светло Сино Новороденче. Светскиот Ден Даунов Синдром Храбар Ползавец Со Долги Ракави. 5.0 мл., 100% чешлан памук со прстен, 1х1 бебешко ребро. Рамни шевови. Двојна игла зашиени ребро врзување на вратот, рамената, ракавите и отворите на нозете. Засилено три-предвремено затворање на врзување. свест жолта сина лента.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата