Вандорен Сопран Са Јава Црвени Трски Јачина #2.5; Бо на 10

Вандорен Сопран Са Јава Црвени Трски Јачина 2.5; Бо на 10

Това е достапна
DEN 255.84
Количината на стоката:

Вандорен Сопран Сакс Јава Црвени Трски Јачина #2.5; Кутија од 10 Роднина на семејството ЈАВА рид. Прва датотека исечена трска од Вандорен која е идеална за џез и популарна музика. Исто така достапни во други предности. Секоја трска запечатена во "Пакет За Проток" за да обезбеди свежина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата