Обетки За Жени Прекрасни Издлабени Обетки Со Дијамантски Обетки Во Облик На Прстен Модните Дами Ги Истакнуваат Обетките Со Темперамент

Обетки За Жени Прекрасни Издлабени Обетки Со Дијамантски Обетки Во Облик На Прстен Модните Дами Ги Истакнуваат Обетките Со Темперамент

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Прекрасни Издлабени Обетки Со Дијамантски Обетки Модните Дами Ги Истакнуваат Темпераментните Обеткипродажна точка : Прекрасен Издлабен Прстен.Големини : 0,62 несоодветен како подарок за мама, девојка, добар пријател.Погоден за сите прилики. Како свадба, забава.Материјал : Бакар.Боја : Бело злато, злато, розово злато.Забелешка : Поради поставките на компјутерот, вистинската боја може да се разликува од бојата на сликата.Поради рачно мерење, дозволете мали отстапувања.Содржи : 2 € Обетка. додатоци накит. накит. додатоци за женски накит. комплет накит. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете некои разлики поради рачно мерење.Ви благодариме за вашето љубезно разбирање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата