2. Кт Брилијантен Овален Крој Природен Морганит 14к Жолто Златен Три Камен Прстен СЗ 4.75

2. Кт Брилијантен Овален Крој Природен Морганит 14к Жолто Златен Три Камен Прстен СЗ 4.75

Това е достапна
DEN 11199.84
Количината на стоката:

Без трошоци, ние обезбедуваме најбрзи и најсигурни услуги за испорака во индустријата за нашите купувачи да имаат корист да обезбедат соодветни безбедносни мерки.Информациите дадени во врска со сечењето, јасноста и големината на нашите камења се автентични. Секое парче е критички дизајнирано и внимателно изработено како дел од нашето најсовремено производство на ликовен накит, кое се наоѓа во широк спектар на стилови и лабави камења, кои се разликуваат од природни, до лабораториски создадени и симулирани камења.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата