Облечете Го Празнични Украси-Божиќ

Облечете Го Празнични Украси-Божиќ

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Џеси Џејмс-Облечи Го Копче Украси. Мали украси за додавање димензија на сите ваши страници со белешки, картички, покани и занаетчиски проекти. Украсите со копчиња доаѓаат во различни форми и големини, а некои дури имаат и сјај. Големината, обликот и бројот на украси по пакет варира во зависност од темата. Увезени. Облечете Го Празнични Украси : Материјал : Пластика. Одлично за изработка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата