Олимпија Јуџин Геометриски Полиестер Бушава Површина Килим, Печурка, 3'5'

Олимпија Јуџин Геометриски Полиестер Бушава Површина Килим, Печурка, 3'5'

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Боја : Печурка. Кадифен и раскошен, Овие Теписи Од Областа Олимпија Од Сафавиех се идеални фокусни точки за преодни и современи простории. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се спречи менување и лизгање. 100% Полиестер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата