Звучна Картичка, Пренослива Звучна Картичка Во Живо, Отг Дигитални Компјутери Паблети За Лаптопи, Десктоп Мобилни Телефони

Звучна Картичка, Пренослива Звучна Картичка Во Живо, Отг Дигитални Компјутери Паблети За Лаптопи, Десктоп Мобилни Телефони

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Звучна Картичка, Пренослива Звучна Картичка Во Живо, ОТГ Дигитални Компјутери Паблети КОМПЈУТЕР ЗА Лаптопи, Десктоп Мобилни Телефони Спецификација : Состојба : Тип На Ставка : Безжична Жива Звучна Картичка Материјал : Алуминиумска Легура, Стаклена Боја : Како Што Е Прикажано Слики Поврзување : безжична 3,5 мм Аудио Кабелска Поврзаност Интерфејс : USB-CTYPE-C x 1, 3,5 mm Аудио x 5функција Звук ефект : 12 Видови батерија : 1000mah Литиумски БАТЕРИИ Погодни За Мобилни Телефони/Лаптопи/Десктоп Компјутери/Таблети Компјутер И Други Уреди, Истовремено Компатибилни За Ios// И Други Оперативни Системи Тежина : Прибл. 298гр Пакет Листа : 1 х Звучна Картичка1 x Кабел За Податоци2 x Аудио Кабел1 x Рачна ОТГ дигитална звучна картичка, квалитет на звук без загуба, едноставна работа, приклучок и репродукција. Влезот за безжична врска придружува, ослободете се од окови со повеќе линии, безжичната врска е постабилна. Една клучна интелигентна промена на звукот, квалитет на звук со висока дефиниција, повеќе не е ограничена од звучната линија за да ги предизвика сите видови звучни ефекти во стилотмашки звук, женски звук, бебешки звук, чуден звук. Професионално електронско прилагодување на звукот, 12 чекори електронски воведен звук, прилагодување погодно за сопствен звук, во режим на електронски звук со различни промени на звукот, метод на репродукција повеќе богато, посилно искуство.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата