Погодност Концепти Нортфилд Сала Конзола Маса Биро, Мраз Бела

Погодност Концепти Нортфилд Сала Конзола Маса Биро, Мраз Бела

Това е достапна
DEN 1178.24
Количината на стоката:

Подигнете го вашиот простор за живеење со елегантниот и безвременски дизајн На Масата/Бирото За Конзоли Во Салата Нортфилд со Практични Концепти. Ова минималистичко парче ги комбинира функционалноста иesетиката без напор, нудејќи совршена фокусна точка за вашиот дом. Овој едноставен, но модерен дизајн гарантира дека ќе се вклопи во тесни точки додека одржува пространо чувство. Без разлика дали барате да го подобрите влезот, ходникот, предниот коридор, фоајето, дневната соба или кој било простор на кој му треба освежување, оваа широка разноврсна маса е идеален избор. Пространа маса нуди доволно простор за прикажување елегантен декор и колекционерски предмети. Изработена од произведено дрво и комплетирана со прекрасна завршница од меламин од вештачки мермер, оваа софистицирана маса ветува издржливост и лесно одржување во годините што доаѓаат. Спарете со координирање на современи парчиња Од Колекцијата Нортфилд со Практични Концепти, секој продаден одделно. Дел Од Колекцијата Нортфилд. Достапно во Повеќе Завршетоци. Разноврсна Маса Може да се Користи како Биро, Суета, Конзола, Сала или Влезна Маса. Внимателно Изработени Од Произведено Дрво и завршени Во Детален Меламин. (Л) 48 во. x (W) 15.5 во. x (H) 28 во. Бојата Може Малку Да Се Разликува поради Осветлувањето На Фотографијата или Приказот на Мониторите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата