Старбокс Товарен Штедач Данаж Торба 48 60 Надувување Торба За Пратка Заштита

Старбокс Товарен Штедач Данаж Торба 48 60 Надувување Торба За Пратка Заштита

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

r стабализатор На Оптоварување товарните данажни кеси 48"x60"r Цврстите поливкаени кеси исполнети со воздух за повеќекратна употреба се сертифицирани со AARr Намалете го ризикот од опасности при транспорт на камиони, морски контејнери и железнициr заштеда на труд патент бесплатно-flo пиштол за инфлација/дефлација продаден одделноr Водоотпорен, еднократно и може да се рециклира направете ги овие вреќи за Заштеда На Безбедносна Алаткаr водоотпорен. Еднократно и 100% Може Да се Рециклира. 10-30% помала тежина од хартиените кеси. Вентил за заптивка под притисок за вреќа за надувување. Лесните, временски ефикасни и заштеда на трошоци ги прават овие данажни кеси зделка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата