Шарени Пеперутка Балон 29

Шарени Пеперутка Балон 29

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Количина : 1 Балон по пакетr. r. Димензии : 29 Инчи или 73 смr. r. Големина : 29 инчи високr. r. Материјал : Фолијаr. r. Бренд : Анаграмr. r. Боја : Шарениr. r. UPC : 0266354441872r. r. Пакување : Анаграм Мало поли торбаr. r. Тип : Хелиум потребни за надувувањеR. R. карактер : пеперуткаr. R. Цел На Употреба : сите приликиr. r. збор : неr. r. печатење : 2 страни Количина : 1 балон по пакет. Димензии : 29 инчи или 73 см. Големина : 29 инчи висок. Материјал : Фолија. Марка : Анаграм. Боја : Шарени. УПЦ : 026635441872. Пакување : Анаграм Мало поли торба. Тип : ХЕЛИУМ ПОТРЕБЕН за надувување. Карактер : Пеперутка. Цел на употреба : Сите прилики. Збор : Не. Печатење : 2 страни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата