Голем Лош Волк Дете Костим

Голем Лош Волк Дете Костим

Това е достапна
DEN 543.84
Количината на стоката:

Тоа е отворена сезона на симпатична носии, па проверете На Децата Голем Лош Волк Костим. Овој умен кучешки убиец е толку симпатичен колку што може да биде, без разлика дали удира низ шумата или се расправа со недвижен имот што поседува свињи или едноставно е симпатичен За Ноќта на Вештерките (се надеваме дека вториот повеќе од првиот). Оваа облека за лупин е само за гушкање како што станува. Со ваква ткаенина, тоа е практично плишано животно! Овој костим доаѓа со еден комбинезон од волк, доволно само за да го трансформира секое дете во волк, варг, па дури и врколак. Супер. М-О-О-Н! Тоа магии Деца Голем Лош Волк Костим! Ако носите еден симпатичен костим за волк оваа Ноќ на Вештерките, тогаш Направете Го Тоа Деца Голем Лош Костим За Волк. Принцеза Рајот Премија Голем Лош Волк Дете Костим.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата