Медисон Емет Традиционален Тркач Килим, Сина Сива, 2 '2 9'

Медисон Емет Традиционален Тркач Килим, Сина Сива, 2 '2 9'

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Живеат Подобро. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Достапно во повеќе големини. Боја : Сина/Сива. Подлогата содржи јута и латекс, подлога за тепих (се продава одделно) препорачана да помогне да се спречи менување и лизгање. Полипропилен;Полиестер. Ние се потрудиме да ви обезбедиме. Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Големина : 2' 2" х 9 ' Тркач. Заштедете Пари.Колекцијата На Теписи медисон Во Висок Стил Преодни Теписи Колекцијата Медисон На преодни теписи со висок стил носи модерен стил и брилијантни бои во класичниот дизајн на тепих во областа. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата