Бали Градник Страст За Удобност Минимизатор Женска Долна Жица Мазна Беспрекорна DF3385

Бали Градник Страст За Удобност Минимизатор Женска Долна Жица Мазна Беспрекорна DF3385

Това е достапна
DEN 319.04
Количината на стоката:

Бали Страста за удобен градник нуди удобна секојдневна поддршка и минимизирање. Минимизира до 1,5 инчи!. Скриената долна жица помага да се обезбеди поудобно вклопување. Убави вметнувања од чипка каде чашите се среќаваат со ремени. Назад прилагодливи ремени за прилагодено вклопување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата