ЛЕНОВО 0А Ласерски Безжичен Глушец

ЛЕНОВО 0А Ласерски Безжичен Глушец

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Преносливиот, амбидекстрозен Безжичен Ласерски Глушец Леново е совршен за секој што бара компактен глушец што ќе го користи секој ден и додека е во движење. Скролувајте низ документи, табеларни пресметки и многу повеќе со зголемена точност и контрола со неговиот ласерски сензор со висока дефиниција. Напреден систем за управување со енергија, ласерски сензор со висока ефикасност и прекинувач за исклучување помагаат да се зголеми траењето на батеријата. Леново 0А36188 Глувчето Дизајниран да одговара на вашата рака природно, избегнувајќи болни позиции и овозможувајќи ви да работите погодно подолго време. 3 вкупно копчиња за ваша погодност и оптимална употреба. Безжичната технологија со радиофреквенција овозможува сигналите да патуваат ефикасно и сигурно со максимална сигурност. УСБ-интерфејсот на домаќинот на глувчето нуди попрефинета структура и побезбедна за користење на поврзувањето. Симетрично fitономско вклопување за сигурна употреба без проблеми со максимална ефикасност. Скролувачот на наваленото тркало ја прави употребата на големи табеларни пресметки и сложени веб страници прилично лесна со тоа што им овозможува на корисниците 360? навигација. Уживајте во слободата На Радиофреквентно безжично поврзување што се наоѓа во повеќето уреди. Карактеристики ласерска резолуција за свиленкасто непречено движење. Featureономска карактеристика на глувчето за подобра потпора и употребливост. Доаѓа во црна боја на производот за подобро да одговара на вашиот стил и тема.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата