Ли Женски Опуштено Вклопуваат Директно Нога Панталони

Ли Женски Опуштено Вклопуваат Директно Нога Панталони

Това е достапна
DEN 558.40
Количината на стоката:

Некои рекоа дека ова се совршени целодневни работни панталони. Можевме?т се согласувам повеќе! Дизајниран со супер-удобен појас и изработен од свилено-мека ткаенина со мала завеса, нашата Опуштена Панталона За Исправени Нозе е облечена и подготвена за одење. 100% памук . Моделот носи големина 30 х 32. Седи малку под природниот струк; лабава преку седиштето и бутовите. Прибл. инсем : 30". Патент-летај со затворање на копчето. Два предни џебови; два задни џебови; два странични товарни џебови. Машина за перење. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата