Убавица Оге Шерпа Преголемо Загреано Електрично Гушкање Фрлање

Убавица Оге Шерпа Преголемо Загреано Електрично Гушкање Фрлање

Това е достапна
DEN 639.84
Количината на стоката:

Нашата Убавица Оге Преголемото Загреано Електрично Фрлање Со Гушкање користи најсовремена безбедна технологија за удобност што ја прилагодува температурата на вашето фрлање врз основа на вкупната температура, температурите на самото место и температурата на околината во вашата соба, обезбедувајќи постојан проток на топлина. Оваа уникатна технологија, исто така, практично не емитува емисии на електромагнетно поле, така што ќе можете да се гушкате со доверба. Ултра меката кадифена ткаенина и возвишениот бербер на задната страна создаваат пријатна, удобна обвивка. Одликувајќи се со 3 поставки за топлина, оваа обвивка за гушкање може да се пере во машина за лесна нега. Убавица Оге Преголемо Загреано Електрично Гушкање Фрлање На Обвивка : Вклучува 1 Преголемо Електрично Загреано Фрлање На Обвивка . Димензија : 50?В х 64?Л. Детали За Материјалот : Печатено Кадифен Микролајт Лице, Цврст Берберски Рикверц; 100% Полиестер. Загреано Фрлање; Електрично Фрлање. Меки Флексибилни жици; Ултра Меки Материјали. Шема/Дизајн : Оге Геометриски. Стил На Домашен Декор : Секојдневен. Практично не емитува емисии на електромагнетно поле. 3 Топлински Поставки Контрола На Температурата; 2 час автоматско исклучување. Безбедна Удобност Загреана Технологија. УПАТСТВА ЗА НЕГА : ЛАДНО МИЕЊЕ ВО МАШИНА, НЕЖЕН ЦИКЛУС И ОДДЕЛНО. НЕ ИЗБЕЛУВАЈТЕ. ПАДНЕ СУВА НИСКА, ОТСТРАНЕТЕ ВЕДНАШ, НЕ ПЕГЛАЈТЕ. АКО НЕМА СЛОБОДНО ДВИЖЕЊЕ ВО МАШИНАТА ЗА ПЕРЕЊЕ ИЛИ ФЕН, КОРИСТЕТЕ КОМЕРЦИЈАЛНА МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ/СУШЕЊЕ СО ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата