Велез Џерси Бела Големина Возрасни Големи

Велез Џерси Бела Големина Возрасни Големи

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Ткаенина за управување со влага за удобност дури и во најжешките услови. Овој дрес е дизајниран и за машки и за женски играчи за удобност и перформанси. Комбинира Со кампо кратко за да понуди комплетен комплет Визари. Квалитет по одлична цена. Бренд-ВИЗАРИ, И за машки и за женски. Голема удобност и перформанси. Комбинира Со Кампо краток. Квалитет по одлична цена. Големина - Возрасни Големи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата