Сафавиех Фау Овци Кожа Луциус Фау Овци Површина На Кожата килим Или Тркач

Сафавиех Фау Овци Кожа Луциус Фау Овци Површина На Кожата килим Или Тркач

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Редовно вакуумирајте и чистете на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот .Продавница Safavieh на .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата