Фел-Про Цилиндар Глава Заптивка-Морски-Комплет

Фел-Про Цилиндар Глава Заптивка-Морски-Комплет

Това е достапна
DEN 815.84
Количината на стоката:

Компатибилен Со Голем Блок chevy®. Овој производ не е создаден или продаден од gm®.;Фел-Про дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјал специфичен за апликација за да ви дадат решенија за запечатување со доверба на професионалците за перформанси и издржливост; морските комплети за глава содржат дихтунзи и заптивки неопходни за мелење на вентилот или за обновување на главата. Специфичен дизајн на апликација за да се обезбеди совршено вклопување. Делови со врвен квалитет на кои можете да им верувате. Дизајниран и произведен специјално за морски апликации. Потврдено за вклопување, форма и функција. Ненадминат квалитет на кој може да му верувате.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата