LED Приврзок Осветлување, Индустрија Стил Таванот Светла Тела, Црвена, Светилки Вклучени

LED Приврзок Осветлување, Индустрија Стил Таванот Светла Тела, Црвена, Светилки Вклучени

Това е достапна
DEN 607.36
Количината на стоката:

Осветлување НА Приврзоци ПРЕДВОДЕНИ ОД ФАКЕЛ, Тавански Светла Во Индустриски Стил, Црвена, Вклучени Светилкидали сакате да внесете забавен и живописен изглед во вашата животна средина?Дали сакате да уживате во мекото, гроздобер и романтично чувство?Можеш да ме избереш!Карактеристики абажур : 11 инчи (Г) х 3,2 инчи( В); Кабел : 35 инчи (Должина); таванска крошна : 5,4 инчи (Г) х 3,1 инчи (Ж)мазната абажур од железо му дава на приврзокот светло полирана, сјајна површина. Доказ за erзија спречува рѓосување на абажурот. Лесна инсталација без врева со основата Е27/26; додатоци за монтирање и детални упатства вклучени во пакетот. Едноставно следете го упатството за употреба и ќе го направите за кратко време.Доаѓа со УЛ-наведена сијалица СО мека бела светлина Од 7 W 2700 K a19/ST19 COB LED светилка, сега можете да го имате истиот носталгичен изглед На сијалицата Во Стилот На Едисон, посветла излез на осветлување со 89% помала потрошувачка на енергија.Нашата мисија во ФАКЕЛ, нашата цел е да обезбедиме квалитетни производи за осветлување за заштеда на енергија за нашите клиенти со прифатлива цена. Со експертизата ВО ЛЕР технологијата, нашиот производ не само што е супериорен во перформансите, туку и го прави вашето искуство со осветлување попријатно и поудобно во секое време, насекаде.Спецификации : тип На Абажур : e27/E26 Color : redflame retardant рејтинг : V-0 Max моќност : 60wapplication околина : суви локациисле bulbwatage : 7 WLuminous flux : 650lm Beam агол : 300 степениживотен век : 30,000 часовисцкт : 2700k меко вајтинпут напон : ac 110-120vbase : e26/E27cri : 80+Големина : гроздобер таванот светлосен. Ул-наведени. Вклучена Е СИЈАЛИЦА ПРЕДВОДЕНА ОД КОЧАН а19/СТ19. 2700к меко бело. Полиран метален финиш.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата