Центричен Гц Елементарна Заштита Ротори Сопирачките со Stoptech Одговара изберете: 2013-ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ, ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ ЛИМИТЕД

Центричен Гц Елементарна Заштита Ротори Сопирачките со Stoptech Одговара изберете: 2013-ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ, ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ ЛИМИТЕД

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Stoptech Gcx Роторите Со ЕЛЕМЕНТАРНА ЗАШТИТА ГЕОМЕТРИСКА обвивка на сите површини без триење обезбедуваат долготрајна отпорност на корозија додека промовираат ефикасно ладење на роторот. Роторите на GCX нудат класно водечко покривање на апликациите, како и супериорна заштита од корозија и ' рѓа. Роторите GCX се дизајнирани да ги вратат перформансите на OE, додека нудат максимална издржливост и продолжен век на траење. Роторите НА GCX имаат ДЕЛУМНА Елементарна ЗАШТИТА ГЕОМЕТРИСКА обвивка на површината на триење што резултира со 10 проценти побрзо поставување на подлогата додека се елиминираат корозивните прстени, како и ЦЕЛОСНА Елементарна ЗАШТИТА ГЕОМЕТРИСКА обвивка на сите површини што не се парат за да се инхибира формирањето на ' рѓа. Роторите НА GCX се двоен диск за елиминирање на проблемите СО DTV и имаат дизајни на ване во стилот НА OE и обработени површини без триење за да го вратат изгледот и перформансите на OE. Диск Сопирачка Роторот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата