Нурисон Алур Персиски Портокал Разнобоен 7'10 9'10 Област Килим

Нурисон Алур Персиски Портокал Разнобоен 7'10 9'10 Област Килим

Това е достапна
DEN 1439.84
Количината на стоката:

Пополнете го вашиот простор со топлина и удобност на Колекцијата Алур. Со својата еклектична мешавина на современи цветови, медалјони инспирирани од персија и племенски обрасци во светли тонови на скапоцени камења, секој Тепих Од областа На Алур зрачи со бохо привлечност. Овие живописни килими се Идеални за употреба во вашата дневна соба, спална соба или домашна канцеларија. Машина изработена од ниска барака, полипропилен со низок профил за лесно чистење. Внесете светла бохо атмосфера во вашиот дом со овој Тепих За Собирање Алур. Портокаловата, сината, зелената, златно жолтата и тоновите на накит од слонова коска даваат воздух на живост. Завршен со светло вознемирувачки, овој цветен медалјон инспириран од персија и дава на вашата дневна соба, спална соба или трпезарија добредојдено, живеено чувство. Машина изработена од ниска барака, полипропилен со низок профил за лесно чистење. Килим инспириран од персија во живописни тонови на скапоцени камења внесуваат светла бохо атмосфера. Машина изработена од низок профил, лесна за чистење полипропиленски влакна. Издржливиот дизајн е идеален за дневна соба, спална соба или трпезарија. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата