Хаск Макадамија Масло Навлажнувачки Сјај Нафта Вијала, Оз

Хаск Макадамија Масло Навлажнувачки Сјај Нафта Вијала, Оз

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Сувата коса е жедна коса! Угаснете ја жедта Со Масло Од Хаскадамија Навлажнувачки Сјај Масло. Ова лесно, инстант апсорбирачко масло е без алкохол и богато Со Омега 7, Витамин Е И Антиоксиданси. Маслото од макадамија помага да се надополни влагата и да се запечати кутикулата на косата за дополнителна мекост за да се трансформира сувата, оштетена коса во меки, свилени прамени. Вкусниот мирис ќе ги израдува вашите сетила. Хаск Масло Од Макадамија Ревитализирачки Сјај Масло За Коса Третманот Хидрира И Штити Без Сулфати, парабени, фталати, глутен и алкохол за сушење. Лесното, веднаш апсорбирачко масло е без алкохол и богато Со Омега 7, Витамин Е И Антиоксиданси. Маслото од макадамија помага да се надополни влагата и да се запечати кутикулата на косата за дополнителна мекост за да се трансформира сувата, оштетена коса во меки, свилени прамени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата