Френклин Месинг Класична Архитектура Прекинувач Двојна Ѕидна Плоча

Френклин Месинг Класична Архитектура Прекинувач Двојна Ѕидна Плоча

Това е достапна
DEN 127.84
Количината на стоката:

Колекцијата инспирирана од класичните линии на традиционалниот Американски дизајн додава тон на суптилна елеганција на декорот на вашиот дом. Меката софистицираност на оваа колекција носи дизајнерски акцент во просториите без да го украде центарот на вниманието. Френклин Месинг Класичен Прекинувач За Архитектура/Дуплекс Ѕидна Плоча : Декоративните ѕидни плочи се едноставен начин да се трансформира изгледот на секоја просторија. Оваа колекција е достапна во најпопуларните опции за завршна обработка денес. Достапни се дополнителни конфигурации за да го олесните завршувањето на вашиот проект. Финишот Од Сатенски Никел се координира со најпопуларните завршетоци во домовите денес. Достапни се дополнителни конфигурации за да го олесните завршувањето на вашиот проект. Машински завртки во соодветна завршница се вклучени за лесна инсталација. Изработен од цврст цинк за стил и издржливост.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата