Кабел За Сопирачка За Паркирање - Dorman# C Одговара изберете: 2001 - ФОРД РЕНЏЕР

Кабел За Сопирачка За Паркирање - Dorman C Одговара изберете: 2001 - ФОРД РЕНЏЕР

Това е достапна
DEN 5249.76
Количината на стоката:

Детали за опремата : 2002 Форд Ренџер Продолжен Пикап На Кабината; Стандарден Пикап На Кабината; Одземена Шасија; Пикап На Кабината НА Екипажот 4 WD; RWD; Задно Лево ; Тешка Суспензија 2001 Форд Ренџер Продолжен Пикап На Кабината; Стандарден Пикап На Кабината; Одземена Шасија 4 WD; RWD; Задно Лево ; Тешка Суспензија; Овој кабел за сопирачка За паркирање е дизајниран и тестиран за да одговара на вклопувањето, функцијата и перформансите од оригиналниот Кабел За Сопирање На Одредени Возила. Се одликува со дизајн отпорен на корозија и издржливи материјали за дополнителна цврстина и долговечност. Estе кабел дел френо деacасионамиенто се дисењо и се пробо пара кве коинцида конвел ајусте,ла фунион и ел рендимиенто дел кабел де френо оригинал en vechiculos ecquificos. Cuenta con un diseno resistente a la корозија y материјали duraderos пара градоначалник resistencia y longevidad. Кабел За Сопирачка За Паркирање. Кабел де френо деacационамиенто.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата