Џорџ Машки Боксерски Гаќички И Чорапи Од Екипажот, Комплет Од 2 Парчиња

Џорџ Машки Боксерски Гаќички И Чорапи Од Екипажот, Комплет Од 2 Парчиња

Това е достапна
DEN 255.68
Количината на стоката:

Започнете го денот со стил со Овој Комплет За Долна Облека И Чорапи Џорџ. Овој комплет од 2 парчиња вклучува печатени боксерски гаќички и забавен пар печатени чорапи на екипажот. Мека, растеглива ткаенина и мазно чувство ги прават овие боксерски гаќи задолжителни за секојдневно носење. Изберете помеѓу различни одлични отпечатоци и дезени за да ги измешате и усогласите вашите дневни најважни работи. Исклучиво на . Материјал : 95% Памук/5% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 6'1" и носи големина М.Сетот вклучува : 1 боксерски краток и 1 пар чорапи на екипажот. Одговара : Опремени. Затворање : стил На повлекување со лого еластичен појас за дополнителна удобност. Карактеристики : Allover печати. Новина Печати Долна Облека и Чорапи За Мажи Од Џорџ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата