Играчкаимендозно Полнење На Гуми За Џвакање, Избрани Вкусови И Бои, Деца На Возраст Од 3+

Играчкаимендозно Полнење На Гуми За Џвакање, Избрани Вкусови И Бои, Деца На Возраст Од 3+

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Овие гуми за џвакање со големина на машина се совршени бонбони. 15 мл контејнер исполнет со 7 избрани бои и вкусови. Со класичните бои сина, розова, портокалова, жолта, виолетова, бела, зелена, можете да ги испробате сите вкусови или да измешате и да одговарате за да направите свои. Торбата за полнење на гуми за џвакање е совршена за повторно полнење На Вашата Класична Банка За Џвакање Или повеќето машини за џвакање. Тие се исто така одличен додаток што го имаат при рака. Подгответе се да дувате тони меурчиња со овие вкусни задоволства! Играчкаимендозно Полнење На Гуми За Џвакање, Избрани Вкусови И Бои, Деца На Возраст Од 3+ Години Одговара на стандардни машини за џвакање!. Доаѓа со широк спектар на бои и вкусови!. Совршено уживање за чување низ вашата куќа!. Децата и возрасните од сите возрасти можат да уживаат во оваа популарна бонбона!. Големата торба ќе трае неколку недели грицкање!. Глутен и кикирики слободен. Содржи соја и вештачки засладувачи/вкусови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата