Лиман Турбо Месинг Медиа Сепаратор

Лиман Турбо Месинг Медиа Сепаратор

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Инженерите на лиман ги разгледаа медиумските сепаратори на пазарот и одлучија дека можат подобро. Резултатот е сепаратор кој вклучува многу карактеристики што ја олеснуваат неуредната работа на просејување медиуми од случаи. Внатрешната корпа може да биде поставена за да спречи нејзино движење додека се истураат куќиштата. Капакот на рачката на рачката слободно се врти на чудакот, што го прави многу поудобен за употреба. Подобрените брави обезбедуваат цврсто заклучување за корпата и надворешниот капак. Капаците имаат испреплетени рабови за запечатување медиуми и прашина внатре.Карактеристики : - бесплатно вртење на рачката на рачката на рачката-Подобрени брави за цврсто заклучување на корпата и капакот - може да се користат или со десна или со лева рака - Цврста заптивка за да се заробат медиумите и прашината внатре спецификации : - Тежина : 5 килограми. Лиман Турбо Месинг / Медиуми Сепаратор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата