Екена Милворк 1 2В 18Д 26 Х Мерцед Уметности И Занаети Мазна Заграда, Западен Црвен Кедар

Екена Милворк 1 2В 18Д 26 Х Мерцед Уметности И Занаети Мазна Заграда, Западен Црвен Кедар

Това е достапна
DEN 135.20
Количината на стоката:

Додадете природна убавина во секој внатрешен или надворешен проект со посебен западен црвен кедар или ела од даглас. Рустикални дрвени загради, корбели, гребени опашки и гледачи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сок од дрво со користење на кој било производ од Рустикалната Колекција На Екена. Автентични детали и изработка. Изработени Од најдобрите Северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете летниковци, перголи, тремови и влезови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата