Џим Болдвин-Сите Забава И Игри Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Џим Болдвин-Сите Забава И Игри Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Това е достапна
DEN 431.84
Количината на стоката:

Овој Тренд Меѓународниот Џим Болдвин-Сите Забава И Игри Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Лесно закачете го овој постер Со Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународниот Џим Болдвин-Сите Забава И Игри Ѕид Постер Со Магнетна Рамка : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата