1с Прекинувач За Заклучување На Вратата

1с Прекинувач За Заклучување На Вратата

Това е достапна
DEN 415.84
Количината на стоката:

WVE е водечки извор на напредни компоненти за електроника на возила за апликации за замена во автомобилскиот резервен пазар и оригинални апликации за опрема. WVE нуди високо-технолошки производство, заедно со иновативни решенија и подобрувања на ОЕ дизајни. Секоја компонента или се совпаѓа или го подобрува дизајнот НА ОЕ за да обезбеди брза, лесна инсталација, супериорни перформанси и сигурност. WVE 1s8491 Прекинувач За Заклучување На Вратата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата