Goodyear Wrangler Workhorse НА 265 70R 112T T Сите Теренски Гуми Одговара: Toyota Tacoma TRD Pro, 2000 - TOYOTA Tundra SR5

Goodyear Wrangler Workhorse НА 265 70R 112T T Сите Теренски Гуми Одговара: Toyota Tacoma TRD Pro, 2000 - TOYOTA Tundra SR5

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Goodyear Wrangler Workhorse НА 265/70 R16 112 TOVERVIEWAn гума за сите терени со ограничена гаранција од 50.000 милји, Работниот Коњ Goodyear Wrangler обезбедува силна влечна сила на и надвор од патот, овозможувајќи им на возачите пристап до оддалечените работни места. Дизајниран за употреба на лесни камиони и Теренци. Моделот на шарите овозможува силна влечна сила и перформанси на и надвор од патот. Дизајниран да им даде на возачите силни перформанси до и од работно место и насекаде помеѓу нив. Поддржан од ограничен производител од 50.000 милји гаранција за животниот век на шарата. Три Врвни Планински Снегулки сертифицирани. Големина : 265/70Р16. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата